Duben 2012

Adele - Promise This cover (by Cheryl Cole)

30. dubna 2012 v 20:38 | Romis |  Videos
Adele udělala cover k písničce Promise This od Cheryl Cole. :) Pojala to po svým a udělala z toho svou pomalejší verzi. Nevím, proč, ale pomalejší si mi to líbí víc. Aspoň tam pak důraznějš slyšíte ten hezký text :)
No, můžete to sami porovnat s originálem TU.

No, jo...ten trapný moment, když někdo zazpívá vaši písničku líp než vy. :D:D


Píseň týdne 0.3

30. dubna 2012 v 6:00 | Romis

Takže, po pár týdnech to tu máme zase :D Trošku jsem na tady tu anketu zapomněla. No, taky jsem se rozhodla ji trošku přerekonstruovat. Do ankety dám všechny písničky ze všech alb a postupně budou vypadávat ty, které budou mít nejvíc bodů a půjdou do menu. Takže prostě budete hlasovat pro tu, která se vám nejvíc líbí, ta bude týden v menu a potom automaticky bude vyřazena z výběru. :)

Hot or Not - květen

29. dubna 2012 v 12:21 | Romis |  Hot or Not
Fotku měsíce dubna jste zvolili jako HOT! :)

A máme tu Hot or Not na měsíc květen, tak hlasujte! :)

Alba 21 se prodalo 21 milionů kusů!

28. dubna 2012 v 13:28 | Romis |  News about Adele
Tak toto je magické :D Alba 21 se totiž prodalo magických 21 milionů kopií po celém světě. Tak to je ten nejhezčí narozeninový dárek, jaký od nás fanoušků může Adele dostat. Když už se zmiňuju o narozeninách - přesně za týden 5. května bude mít Adele 24 let :)) 5.5., to je hezký datum :) Zjistila jsem, že jedna banda fanoušků dělá takový narozeninový projekt. Samozřejmě jsem to zjistila až po termínu odevzdání :D No prostě že všichni nafotí nebo natočí video/fotku z přáním k jejím narozeninám a to se dá do celýho videa a všichni s tím zaspamujou twitter a facebook a youtube a adele.tv a budou doufat, že si toho všimne. Takže to se moc omlouvám, že jsem to prošvihla. Mohl se toho někdo zúčastnit.

Jsem ráda, že mě to blogaření zase chytlo, někdy mám prostě náladu jen plácnout xichtem do peřin a tiše ležet a ani se nepohnout :D Ve škole to nebylo tak hrozný, jak jsem čekala. Ačkoliv na to hrubě se*u, pořád mám ještě lepší známky než někdo, kdo na to nese*e :D Což není moc fér, ale za to já už nemůžu :D Někdo je blbější, někdo zas chytřejší.

Jo a když už jsme u té magické 21, tak když jsem propočítala, kolik Adele vyhrála cen zatím za rok 2012, tak jsem zjistila, že je to 21 cen :D Tak jo, už dost :D Mějte se, časem (dneska, zítra) se tu objevím :)

Jo a když už jsme ještě u té 21 tak alba 21 se prodalo 21 milionů kopií v 21. století! :D

No možná ještě když už jsme u té 21, tak album 19 je tento týden 21 nejprodávanější album po celém světě :D To taky jde :D Tak jo, už končím s tou 21 :)

Adele - screeny z gratulačního videa pro Richarda Russella :)

27. dubna 2012 v 20:51 | Romis |  Other
Mám tu pár dokonale úžasných screenů z toho nového videa, článek o něm najdete TU


Více fotek v celém článku :)

Adele - unknown photo 2012

27. dubna 2012 v 20:23 | Romis |  Personal photos
Našla jsem takovou fotku, kde Adele drží papírový gramofonky :D Skoro jsem ji ani nepoznala, ale je to opravdu ona. Ta fotka je z únoru. No působí legračně :D Už jen ten šátek na hlavě :D
Myslím, že to "peace" je na ty, co nebyly úspěšní na Grammy. :D Prostě jim chce jen sdělit "žijme v míru a neukamenujte mě, že jsem vám žádnou cenu nenechala" :D


Richard Russell tribute video - Music Week Awards 2012

27. dubna 2012 v 20:18 | Romis |  Videos
Video je přednahrátý, Adele můžete vidět od 2:23. Gratuluje tam k ceně Richarda Russella. To je nějaký kumpán z XL Recordings, nějaký ředitel, či co. Vygooglete si ho :D Říká tam něco jako: Gratuluju k této velké ceně nebo cokoliv to je, vím, že jednu máš, jen nevím, co ta cena znamená. (V tomto okamžiku jsem čekala smích nebo něco :D) A pak tam děkuje prostě za tu spolupráci a co pro ni udělal, když to tak shrnu.

Sorry pro mou angličtinu, ten její rychlo jazyk s britským přízvukem nedávám :D Každopádně jí to tam seklo, jako vždy. Taky se mí líbí ten sestřih před tím, než mu tam gratuluje :)

Ano, už jsem to video viděla tak 10 krát :D:D Přiznávám to, závislost je závislost nebo poblázněnost nebo jen demence? :D


Adele tam včera byla mám tu pár fotek.:) Má tam ten samý kabát, jako měla, když byla se Simonem v Londýně na fotbale :))

Fotky v celém článku :)

Adele vyhrála cenu na polském předávání cen Fryderyk 2012

27. dubna 2012 v 19:31 | Romis |  News about Adele
Tak jo, jsem zpět a to se skvělými zprávami! Adele (už zase:D) vyhrála další cenu! :D A to na polském předávání cen Fryderyk 2012 v kategorii nejlepší zahraniční album..no jaké jiné to mohlo být než "21" ? A víte, jaké jsou ještě lepší zprávy? Nahrála vzkaz!! :D Konečně ji můžem zase vidět, moc jí to tam slušelo, i když, můj názor na její krátké vlasy znáte, prostě dlouhé jí slušely víc, ale jí sluší všechno :)

A s 99,99% jistotou můžu říct, že to pozadí vypadá jako pozadí v nahrávacím studiu XL Recording...takže...nevím, jestli si snad můžeme dělat nějaké NADĚJE? :D Doufám, že jo! :D

V tom videu říká něco jako, že děkuje poslkým fanouškům a blebleblebleble..však to znáte ty děkovačky ;D


MINI pozastavení!

24. dubna 2012 v 17:40 | Romis |  Site
Jak už z názvu napovídá, bude ode dneška až do pátku pozastavení. Vlastně mini :D Je to kvůli škole, no dobře, možná to je jen výmluva, ale není zas tak lživá :D Taky se mi nechce nic přidávat :D Moc mě to teď ani nebaví. Každopádně počítám, že v pátek už se mi bude chtít :D A kdyby se objevila nějaká moc velká novinka o Adele do pátku, tak ji sem dám, ale jinak mě tu moc neočekávejte..A kdybyste mě tu zastihli, tak se nedivte, nevylučuju, že sem chodit nebudu. Tak prosím affska, kdyby byla nějaká kontrola, do které se nestihnu zapsat do toho pátku nebo tak něco, ať mě omluví.

SEE Y'ALL LATER!

Návštěvnost 16.4. 2012 - 22.4. 2012

23. dubna 2012 v 22:56 | Romis |  Statistics
Pondeli: 38
Utery: 39
Streda: 39
Ctvrtek: 49
Patek: 34
Sobota: 39
Nedele: 39

Celkem: 277

Je to přesně o stovku míň než minulej týden. Já vím, za to si můžu sama, tento týden jsem moc nepřídávala a docela kašlala na affska. Ale to se zase srovná :D.