Květen 2012

Adele photoshoot from 2008

31. května 2012 v 19:15 | Romis |  Photoshoots 2008
Mám tady shoot z roku 2008, bohužel jsem nenašla víc fotek.. Každopádně je tam Adele krásná :)


Adele byla inspirací pro Kristen při natáčení Sněhurky

29. května 2012 v 20:02 | Romis |  Other

"Jak porovnávám Bellu z Rozbřesku se Sněhurkou?" ptá se. "Myslím, že jediné připodobnění je to, že jsou obě velice, velice silné ženy, které potřebují nalézt své místo v životě. Obě jsou ikony. Nevyrostla jsem na pohádkách," říká Stewart. "Lidé mi často říkají, 'Oh, taky jsi vyrostla na pohádkách jako my.' Moje odpověď je vždy 'Ne. Ve skutečnosti ne.' Ale, stejně tak jsem nevyrůstala ani na příbězích o upírech."
"Obě tyto pohádky se ke mně dostaly přes scénáře," říká. "Měla jsem vážně štěstí. Teď, když jde do kin Sněhurka, mám pocit, že ji znám lépe než ostatní, protože za touhle prostou pohádkou je ještě jeden příběh."
Její inspirace pro roli Sněhurky pocházela z neobvyklého zdroje. "Po celou dobu natáčení Sněhurky jsem měla v iPodu Adele," říká. "Zatímco jsme dělali choreografii s armádou za mými zády, v jednom uchu jsem měla sluchátko a poslouchala Adele. Adele je skvělá pro Sněhurčin příběh. Bylo to, jako by mi nehty vrazila do hlavy, její slova v písních jsou neuvěřitelná."

Článek přeložila Katie*
celý článek najdeš TU

Adele - Funny faces

29. května 2012 v 10:40 | Romis |  Other
Adele je mistryně v dělání super ksichtů! :D (Jsem ve škole a nechce se mi nic přidávat, co zabere spoustu času, tak proto takový blbosti:D)
Adele - Animace 1.7

29. května 2012 v 9:30 | Romis |  Animace

Adele, Jessie J a další celebrity, co miluj Beyoncé

28. května 2012 v 22:21 | Romis |  Other
Tento obrázek je z 27. června 2011, kdy měla Beyoncé koncert v Londýně. Můžeme ten balkón nazvat jako hvězdný :D, protože tam nesedí jenom Adele (vlevo),(na levo od Adele) hned vedle Laura Dockrill-Adelina nejlepší kamarádka a známa angl. spisovatelka, za Adele i Jessie J, Jay-Z, sestra beyoncé, Gwyneth Paltrow a myslím i Tinie Tempah :D No a u tohoto obrázku jsem si vzpomněla, jak byla Jessie J u Alana Carra (anglická show) a povídala tam o tom, jak byla na koncertu Beyoncé a seděla hned za Adele. No a Jessie měla zrovna v té době ještě tu zlomenou nohu, a tak jí Adele nabídla (zrovna měla Adele takový velká drdol na bok, jak můžete vidět na obrázku:D), jestli si nechce položit nohu na její drdol :D:D:D No já byla mrtvá smíchy :D:D


Adele obsadila 8. místo za nejlepší ženská vystoupení! :)

28. května 2012 v 17:58 | Romis |  News about Adele
Web MTV zveřejnil žebříček deseti nejlepších ženských výkonů na pódiu a Adele se umístila jako osmá. Což je podle mýho DOST, ALE DOST SLUŠNÉ, teď se ale nesmíme dívat jen na hlasový výkon, ale jak to působí jako celek. Kdybychom to totiž rovnávali jen podle toho, jak kvalitně to odzpívali, Adele by byla asi trochu jinde (výš:D). GaGa nepřekvapila, se svýma bláznivě velkolepími vystoupeními se dostala na 1. příčku, hned za ní se Jennifer Lopez (Opravdu????Chci říct, ona ještě zpívá? Ona vůbec vystupuje?? Asi ještě spím!:D), 3. Beyoncé (ta měla být aspoň na druhé pozici!) a 4. Riri (tu bych posunula na třetí :D)


Adele to dost zabila, protože aby se dostala na osmé místo s tím, že na pódiu jen stojí a zpívá (a taky se pořád směje:D) ve srovnáním s velkýma show, za který se utratí statisíce. No, klobouk dolů, je to vážně pravda, že Adele si vystačí jenom se svým hlasem a smyslem pro humor :D (I když většinou je její smích vtipnější než ten příběh :D)

1. Lady Gaga
2.Jennifer Lopez
3.Beyonce
4.Rihanna
5.Taylor Swift
6.Shakira
7. Katy Perry
8.Adele
9. Madonna
10. Britney Spears

ZDROJ: našla jsem na rihanna.er.cz a ten blog to má z blogu love-ladygaga.blog.cz :D

Návštěvnost 21.5.-27.5.2012

28. května 2012 v 17:13 | Romis |  Statistics
Pondeli: 59
Utery: 55
Streda: 29
Ctvrtek: 32
Patek: 32
Sobota: 56
Nedele: 42

Celkem: 305

Moc děkuju za návštěvnost, jste všichni milí :D Taky jsem si všimla, že sem pár lidí chodí pravidelně, i když třeba nejsme spřátelené blogy, to mě těší ještě víc :D :))

Song týdne 0.7

28. května 2012 v 14:15 | Romis |  Song of the week
Oi oi, je to tu zase, tentokrát jste si zvolili Someone Like You. Teď jsem vážně zvědavá, co budete volit, protože 4 největší songy od Adele jsou fuč. :D Myslím, že mnozí z vás tu asi ani pořádně nezaznají zbytek písniček, takže taky proto jsem se rozhodla tohle udělat. Myslím si, že není správné jen tak zahodit zbytek alba, ona má totiž celý obě alba perfektní :)) Dám vám tu odkazy na obě alba, abyste si mohli vybrat, pro kterou zahlasujete :DHlasujte pro Adele na Teen Choice Awards 2012

27. května 2012 v 21:20 | Romis |  Vote for Adele
Tak za prvé, házím to sem jenom proto, že jsem byla líná vyštrachávat jakýkoliv fotky od někud :D Za druhé, tyhle předávání vůbec neuznávám, jelikož hlasujou fanoušci. A za třetí, tohle Adele určitě nevyhraje, ona totiž nemá vymaštěný fanoušky celodenně sedící na kompu a milionkrát klikající na tlařítko "hlasuj". Tak, proto tohle neuznávám, ale jestli chcete, můžete pro Adele hlasovat TADY. :D Je nominovaná v kategoriích: Singl od umělkyně a umělkyně. Tipuju, že to vyhraje Riri nebo Katy.. :D


Teď něco z mého nudného života.. :D Kdo viděl ten film se Sněhurkou? :D A myslíte, že ten druhý se Sněhurkou, kde hraje Kristen, bude lepší? :) A vůbec, na jaký filmy se teď díváte? :D Já viděla takovej zajímavej film Hysteria :D:D:D Docela sranda, no.. :D A sleduje tu někdo Dr. House? Ten poslední díl byl fakt o hubu, já byla úplně smutná, když "jakože" umřel:D Ale pak, jak Forman vyšel z té místnosti a řekl to o těch zubech, tak nevím proč, ale hned mě napadlo, že House je na živu :D Škoda, že už ten seriál končí, podle mýho jeden z nejlepších seriálů vůbec :)) No nic, dnes už je to asi všechno, teď jdu spát (joo, tak brzo:D v pátek jsem totiž nemohla vstát a přitom jsem šla spát docela brzo, takže to nechci riskovat zítra a radši to dneska zabalím dřív :D)