Září 2012

Shrnutí..

7. září 2012 v 18:11 | Romis |  Diary
Po velmi rychlém odchodu jsem zase zpět a přináším víc vysvětlení :D V pondělí ráno jsem vlastně neměla vůbec v úmyslu s blogem končit (tím myslím hiatus), ale do odpoledne se to velmi rychle změnilo. Ani nevím, jak to přišlo, prostě jako by najednou mi blesklo hlavou, že takhle to dál nepůjde. Bylo to rychle rozhodnutí a nebylo ani nijak promyšlené a měla jsem pochyby, že se budu chtít zase brzo vrátit, jenomže to se prostě nestane. Za těch pět dní jsem o tom stihla více popřemýšlet a nakonec jsem se ujistila v tom, že to bylo rozhodnutí na správném místě. Teď zkrátka blogovat nemůžu. Nejen kvůli škole, ale kvůli sobě a vám taky (tík to nemyslím nějak zle, jen vám furt dokola nechci něco slibovat a nechci zklamat vaše očekávání). Vím, že by mě to zase brzo začlo bavit, ale taky vím, že by mě to za měsíc rychle bavit přestalo. A takhle by to šlo dál, přitom za měsíc bych přidala nějakých 10 novinek (a to možná i přeháním:D).. A to prostě nejde. Fan stránka je od toho, aby fanoušky informovala o nejnovějším dění a to já jaksi splňovat nemůžu.. Ne teď. Adele se jednoduše odklidila z cesty slávy, což neplánoval nikdo z nás a myslím, že ani ona. Její láska přišla neočekáváná, stejně jako její početí :D Abych byla upřímná, do teď jsem se s tím vnitřně nesmířila. Teda samozřejmě to mimčo jí přeju z celého srdce a její šťastnou budoucnost s rodinou, ale já jsem se někde vnitřně nesmířila s tím, že prostě odešla a dlouho se nevrátí. Každý den jsem doufala, že chystá něco nového, ale bylo to jen hloupé a nenaplněné očekávání. Ale teď už myslím, že jsem s tím smířená. Už nebudu doufat, že se brzo vrátí, prostě na ni budu čekat a v jediné, co budu doufat, že se dříve, než budu čekat, se super novými projekty. Teď jí musím dát volnou cestu a tím se vzdát dočasně blogu. Moc mě to mrzí, protože tohle je něco, co jsem vážně chtěla dělat a chtěla jsem informovat všechny české fanoušky úplně o všem, to byl můj plán.. Jak je vidno, spousta fanoušků o mém blogu neměla ani páru :D:D:D No to se stává :D No, nic, už dál nebudu plýtvat vaším časem, doufám, že máte pro mě plné pochopení.. Jak už jsem psala, k mým nejoblíbenějším blogům bud chodit i nadále, sem tam k nim i napíšu komentář.. někdy nenapíšu, protože budu moc líná.. :D Všem přeju mnoho novinek na blogy a vysokou návštěvnost a prostě tak celkově hezkou blogovou budoucnost i osobní.. Mějte se tu hezky a nezapomeňte na mě, určitě se zase vrátím :) A nepřestávejte poslouchat Adele!! :)

P.S. Kdo je tu velký maniak Twilight ságy? Konečně jsem nastřádala peníze a objednala jsem si z netu celou tetralogii knížek s původními obaly, ne s těma českýmihnusnými :D A už se hrozně těším, až si je všechny přečtu a až si je všechny přečtu znovu a znovu a znovu a znovu.. :D Jsem z toho úplně nadšená ^^ :D:D

A moje poslední novinky! :D Adele se objevila v londýnských ulicích! Je tam úžasná, teda sem tam nevypadá, že by jí bylo dobře, ale tak to je jasné, že se necítí nejlíp.. Musí jí bolet všechno možný, když s sebou musí všude tahat takového mrňousa :D Podle mého úsudku se můžeme na mimčo těšit už za měsíc/měsíc a půl! A o tomhle vás URČITĚ budu OKAMŽITĚ informovat, HNED JAK SE TO DOZVÍM! :D

Tahle ta je trochu upravená a je naprsoto úžasná ♥

HIATUS

3. září 2012 v 15:12 | Romis |  Site
Dávám hiatus a hrozně nerada. Jenomže mě blog zkrátka nebaví. A tím nebaví, myslím jako vážně N-E-B-A-V-Í. Jsem si jistá, že kdyby byly aspoň nějaký novinky, tak to nebude takové, jaké to mám teď. Nechci se nutit sem chodit, když mě to teď prostě nebere. Takže dávám pozastavení na dobu neurčitou, respektive do té doby, než mě to začne bavit.. Takže nejspíš až zase budou novinky. Fakt mě to moc mrzí, ale nedá se nic dělat. K mým oblíbeným blogům určitě chodit nepřestanu.. :) Moc se omlouvám a opravdu mě to moc mrzí.. Co se týče té kontroly, která byla do včerejška, nechám to plavat.. Nechávám si vás všechny a možná až se někdy vrátím, tak si vás prostě přetřídím, jak já budu chtít. Mějte se tu hezky a nezlobte tu :D Někdy se zase určitě uvidíme (třeba za měsíc, nebo za tři, nebo za půl roku)..

~Chtěla bych vám popřát hodně štěstí v novém školním roce, popřídně na nové škole, hlavně se učte a učte a učte :D~

!!HIATUS NA DOBU NEURČITOU!!


Adele - Quotes #1

1. září 2012 v 15:56 | Romis |  Other
Rozhodla jsem se, že občas přidám "citáty" nebo něco na ten styl, které Adele někdy řekla. :D Nebo třeba i nějaké dobré věty z textů písniček :)

,,Nedělám hudbu pro oči, dělám hudbu pro uši." - Adele