Vote for Adele

Hlasujte pro Adele na Teen Choice Awards 2012

13. července 2012 v 11:33 | Romis


No dobře, přiznávám, že jsem o tomto věděla už mnohem, mnohem dřív..Ale..jelikož tohle udělování cen podle hlasování dětiček na internetu neuznávám, tak je mi vcelku jedno, jestli Adele vyhraje nebo ne. Ale pokud se vám chce, tak zahlasujte, Adele je nominovaná ve dvouch kategoriích. Female artist a Single by female artist. Upozorňuju, že se tam MUSÍTE ZAREGISTROVAT. Což je trochu na ho*no :D (Na stránky se dostanete kliknutím na obrázek)

Hlasujte pro Adele na Teen Choice Awards 2012

27. května 2012 v 21:20 | Romis
Tak za prvé, házím to sem jenom proto, že jsem byla líná vyštrachávat jakýkoliv fotky od někud :D Za druhé, tyhle předávání vůbec neuznávám, jelikož hlasujou fanoušci. A za třetí, tohle Adele určitě nevyhraje, ona totiž nemá vymaštěný fanoušky celodenně sedící na kompu a milionkrát klikající na tlařítko "hlasuj". Tak, proto tohle neuznávám, ale jestli chcete, můžete pro Adele hlasovat TADY. :D Je nominovaná v kategoriích: Singl od umělkyně a umělkyně. Tipuju, že to vyhraje Riri nebo Katy.. :D


Teď něco z mého nudného života.. :D Kdo viděl ten film se Sněhurkou? :D A myslíte, že ten druhý se Sněhurkou, kde hraje Kristen, bude lepší? :) A vůbec, na jaký filmy se teď díváte? :D Já viděla takovej zajímavej film Hysteria :D:D:D Docela sranda, no.. :D A sleduje tu někdo Dr. House? Ten poslední díl byl fakt o hubu, já byla úplně smutná, když "jakože" umřel:D Ale pak, jak Forman vyšel z té místnosti a řekl to o těch zubech, tak nevím proč, ale hned mě napadlo, že House je na živu :D Škoda, že už ten seriál končí, podle mýho jeden z nejlepších seriálů vůbec :)) No nic, dnes už je to asi všechno, teď jdu spát (joo, tak brzo:D v pátek jsem totiž nemohla vstát a přitom jsem šla spát docela brzo, takže to nechci riskovat zítra a radši to dneska zabalím dřív :D)

Hlasujte pro Rumour Has It! :)

12. května 2012 v 22:23 | Romis
TADY můžete na známým blogu o hudebních novinkách hlasovat pro Rumour Has it od Adele! Hitparádě zatím vládne nový singl od Rihanny Where Have You Been. A ani se nedivím, ta písnička je vážně krásná :)

Best Concert Movie - VOTE! :)

12. dubna 2012 v 17:58 | Romis
Můžete hlasovat v anketě pro nejlepší záznam z koncertu, musím vám ale říct, že Adele je sice na třetím místě, jenže GaGa je na prvním s nějakými 65% a Adele na třetím s nějakými 8% :D Mezi nimi Jackson lehce předhání Adele se s vými 11%...:D Podle mě Adele nepotřebuje laser show a hyperaktivní tanečníky a kostými, které toho víc odkrývají než zakrývají. Jí stačí jen malá hala, piáno a hlas a vždycky to bude super vystoupení. :)

Hlasujte TADY.

Hlasuj pro Adele! :)

28. března 2012 v 20:48 | Romis
Hlasuj v TOMTO odkaze pro Adele jako nejlepší britskou zpěvačku, zbývají už jen tři dny! :)

Billboard Hot 100 March Madness

24. března 2012 v 15:44 | Romis
Je tu čtvrté kolo, když Adele vyhraje duel s Britney,
tak půjde do finále! :) hlasujte TADY

Set Fire To The Rain-Billboard 3. kolo!

21. března 2012 v 19:17 | Romis
A je tu třetí kolo, pak už budou jenom dvě.. Kdyžtak hlasujte TU. SFTTR musí vyhrát! :)


Banner od: justa.blog.cz

Hlasujte pro Adele na Billboardu

13. března 2012 v 22:04 | Romis
Hlasujte! jsou tam tři songy RITD, SLY a SFTTR :) TU

Hlasujte pro Adele!

4. března 2012 v 21:24 | Romis
Můžete hlasovat TADY :) Třeba vyhraje :)

 
 

Reklama
Reklama